Pardus ile telekonferans yapılabilecek program var mi

Bakanlık toplantı haberini yalanladı ancak kişisel verilerin korunması kanununu hatırlattı

1 Beğeni

1 ayda 200 milyon kullanıcıya firladilar. Dikkat çekecekleri belliydi. Hele ki Çinli olunca. Firma 1 ay da 6-7 milyon doları cukka etti diye başladı haberler önce. E ortada bir pasta olduğu doğru. Uygulamalar ne kadar çok indirilirse tabi ki gelir artar. Hicbir uygulama tam manasıyla güvenli olmadigina gore bu uygulama da populerlikleri artınca saldırılara ve hacklemelere açık olduğuna göre , zaten açık verdiklerini kabul ettiler 30 günlük güvenlik kampı başlattılar ABD Newyork savcılığı fisekliyor kimisi de körük seviyor doğru yanlış bakmadan körüklüyor. Neyse siz tabi ki işinizi goren açık kaynak varsa onu tercih edin. Ama bu zoom denen uygulamanın telefon uygulamasının izinlerini kontrol ettim de gördüğüm kadarıyla mikrofon ve kamera yeter toplantı yapabilmek için. Öyle kredi kartı veya hesap numarası girilecek yeri isteseniz de bulamazsınız. Diğer izinleri hangi uygulama istemiyor ki. Zaten bilinçli olmak her zaman lazım. Ne istiyor kullandirmasi karşılığında her zaman dikkat etmek lazım. 58.50 dolar diye dolaşan habere baktım walmart diye ulaslararasi perakende satış magazindan kredi kartı ile online alışveriş yapılmış şeklinde anlaşılıyor. Merak ettim walmarta gireyim dedim. TTNet güvenli internet izin bile vermiyor sitenin görüntülenmesini. İnat ettim telefonun internetinden girdim siteye zoom diye arattım hiçbir şey çıkmadı. Dediğim gibi bazıları körük seviyor. Hadi kalın sağlıcakla.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.