Pardus internetsiz piw kurma

Merhaba ben internet ayarlarını bi şekilde bozdum ve format atıcam ama piw e gerek yok diyip sildim
Piwi nasıl internetsiz geri yükleye bilirim (indirmeyi telefona sonra uspye sonra bilgeseyara aktarıyorum

Sorununuzu doğru anladıysam şu bağlantıyla DEB paketini indirebilirsiniz:

http://depo.pardus.org.tr/pardus/pool/main/p/pardus-image-writer/pardus-image-writer_0.3.0~Beta3_amd64.deb

Ben de aynısını düşünmüştüm fakat bağlantıdaki deb paketi programı içeriyor, kurulum için yine internet bağlantısı gerekiyor.

Bağımlılıklar tamsa internet bağlantısına gerek yok.

@kozalaknaz beyin verdiği bağlantıdan indirip kurmayı denediniz mi @kerem_baki_farimaz?

1 Beğeni

Telefonundan linke gir paketi indir sonra telefonunu usb kablo ile depolama aygıtı olarak bilgisayarına bağla paketi aktar deb paketini kur yada telefonunu bilgisayara modem gibi göster bağla

Piw yoksa (Gnome-disk-utility)Diskler uygulaması var.
Usb belleği gpt olarak biçimlendir.
Disk kalıbını geri yükle seçeneğinden pardus iso dosyasını seçip usb belleğe aktarıyorsun.

ben olayı cözdüm pardusun iso dosyasınını indirip telefona etchdroit indirdim uspyi telefona bağlayıp format uspsi yaptım

3 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.