Pardus işletim sistemi Hk.

Merhaba ben Bireysel olarak Windows 10 sildim Pardus u kurdum ve şuan memnun um evet katdilmesi gereken mesafe var normal ilk kurduğum da bayağı kötüydü şuan iyi durumda yeni gelecek güncelleme ler ile çok daha iyi hale gelecegini görüyorum destek olmak şart kullandığı mız sürece Windows gibi olur bu ürün yeterki destek olalım bir zaman lar ASELSAN Cep telefon u vardı yabancı merakı yüzünden üretilmedi bu alanda geri kaldık umarım desteği artırarak devam ettirelim çok daha iyi olacaktır Pardus umuz herkeze hayırlı olsun

5 Beğeni

Cok dogru, kullanici sayisi arttikca Pardus daha da hizli gelisecektir yeterki surekli ve duzenli yardim/destek olsun. Ozellikle kuruluslarin (resmi veya ozel) profosyonel destege ihtiyaci olacak saglikli bir donusum icin ve umarim bu konuda gerekli calismalar yapiliyordur veya planlaniyordur?

Oneri: Pardus Bireysel ve Pardus Kurumsal olarak iki ayri forum/websitesi/kaynak/platform olursa bence daha saglikli olur.

Tesekkurler.

4 Beğeni

Bu konuya katılıyorum.
Kullanmasına kullanıyoruz, lakin geri dönüşlerin toplanıp nasıl değerlendirildiğini bilmiyoruz. Test dönüşleri, istekler, deneyimler vb bir başlık altında doneler toplanmalı bence…

İyi çalışmalar

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.