Pardus KDE Masaüstüm

Pardus KDE Masaüstüm, kendi fotoğrafım ile. Pardus ile KDE çok iyi. Aslında KDE desteklenen masaüstlerinden olmalı.

8 Beğeni

KDE neon kıymeti bilinmeyen bir proje. Ben severek kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum…

3 Beğeni

Katılıyorum. Gerçekten de güzel. Peki ya Pardus’a bu masaüstü ortamı yüklenemez mi? Elbette, tabi ki de yüklelenebilir ama nedense KDE Neon kullanmak bir başka his veriyor.

1 Beğeni

Hocam sadece 1 görüntü atmak için konu mu açtınız? Keşke diğer herhangi bir konu altına atsaydınız. Bende merakla ve KDE kullanmış birisi olarak konuya girdim ve sonuç tek görüntü ile hüsran. Mümkünse daha aydınlatıcı bir açıklama ile daha çok görüntü paylaşır mısınız?

1 Beğeni

Hayalkırıklığı için üzgünüm.
Ama “masaüstü görselleri” başlığı altında zaten herkes böyle paylaşmış. Neden benim paylaşımımı garipsediniz sadece?
Genel bir masaüstü görsel paylaşım alanı vardı da biz mi paylaşmadık?

Neyse bu vesile ile bir kaç kelam yazalım.
Pardusu ilk çıktığı günden beri kullanırım ve takip ederim. Ben Pardusu KDE ile sevdim ve her zaman KDE ile görmeyi tercih ederim. Hem ETAP ile de bütünlük sağlanması açısından (ETAP da KDE kulanılıyor diye biliyorum) KDE kullanmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bundan sonraki sürüm tercihlerinde mutlaka KDE de olmalı diyorum. KDE XFCE den bile daha az sistem kaynağı kullanıyor ve daha işlevsel.

9 Beğeni

Teşekkürler ilginiz için.

2 Beğeni

Ben de KDE’nin güzel olduğunu düşünüyorum. GNU/Linux’un faydalarından biri de istediğiniz şekle sokabilmek. Aşağıdaki görüntü KDE Neon’dan.
Screenshot_20200907_181252

5 Beğeni

Ekran görüntüsü_2021-08-02_20-23-23 5-6 saat önce ilk defa pardus kullanmaya başlamış biri olarak fena işler yapmadım sanki?

7 Beğeni

Tabi ki de daha başka his verir. KDE’nin kendisine ait bir sistem olduğu için KDE masaüstü ortamını da tam anlamıyla deneyimlemiş oluyorsunuz. Henüz deneme fırsatım olmadı ama güzele benziyor.

2 Beğeni

Bence bir deneyin. Fakat hemen söyleyeyim VirtualBox’ta hiç tadı çıkmıyor ona göre.

2 Beğeni

Ekran Görüntüsü 2021-02-25 21_25_28

Buda benim Pardus Xfce masaüstüm :grinning:

8 Beğeni

Nasıl widget eklediniz?

Bu masa üstü görselini hep beğenmişimdir. Etkili…

Murat

Pardus KDE masaüstü

2 Beğeni

PardusKde

Şu anki masaüstüm

6 Beğeni

Konu hortladıkça dayanamıyorum :d

Screenshot_20211120_200418

5 Beğeni

Pardus 21 XFCE Masaütüm

5 Beğeni

Pardus 21.1 XFCE Bir Ünye klasiği ile…