Pardus Kurdum Geri Nasıl Windows Kurcam

Pardus Kurdum Ama Windows 8.1 Geri Nasıl Kurcam

https://forum.pardus.org.tr/search?q=windows%20

selam Burak kardeş biraz sabredersen Pardus tadından yenmez oluyor
windows e geçme sebebini yazarsan bigimiz dahlinde sana yardımcı olabiliriz

istersen sana kendim windowsla nasıl boğuştuğumdan anlatayım
windows pc ilk önce driver ister linuxta driverler hazır gelir
internetten indirdiğin herşey viruslu olabilir linux viruslere geçit vermez
güvenlik duvarı trojanlar backdoorlar aklına gelebilecek herturu viruse açıktır windows
windows sonra zamanla kasmaya başlar
yok efendim kayıt defteri onar çöpü temizle diskleri birleştir
driverleri kontrol et bunlar için uygulama bul indir crakle
daha yazmadıgım bir suru yazılım pcnin başında yapacaklarından çok windowsu ayakta tutmaya çalışırsın zahmeti çoktur windowsun hadi hepsini bitirdin diyelim
başlatı ayarlarsın gereksiz hizmetleri kapatırsın vs vs vs antivir kurarsın güvenlik duvarı kurarsın bi uygulama aççan hemen engel olur internette bişey araştırcan bi indirme yapcan
arka planda çalışan bi ton uygulama internetini sömürür linuxta böyle bişey yok …
windowstan çok çektim ben gb lar dolusu uygulama arşivin olması gerkir işin kötü yani acronis gibi imaj yedekle uygulamalarıda kullanmazsın yani winpc çöktümü hadi baştan kur hepsini
yazık valla … boşa giden vaktimize cracklediğimiz yazılımlara wini cracklemeye hepsi haram gunah windows u kaçımız lisanli kullandık boş ver dha fazla harama girme ya vindowsta çalışan proramlarıda sahte lisanslıyoruz crackliyoruz patc liyoruz hepsi günah valla…
gunahın yükümü yoksa daha erken tanışmayı bilmedigimiz sistemde gözükmeyen linux mu bencede linux kullanmalısın…
kendim bile bilmiyorum tam linuxsu ama
olması gereken bu neden dersen kendin araştır win ile linux karşılaştırması
hem linux crack lisanslama işleride yok tamammı ücretsiz edinebileceğin milyonlarca uygulama var ne istersen var hem acık kaynaklı bir uygulamayı copylamak değiştirmek çogaltmak yayınlamak da serbet …
linux u anlatamadığım için kusura bakma yaşayıp anlayıp öğrendikçe tadından yenmez oldugunu anlıyacaksın…Selametle…

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.