Pardus kurulumunda yardımcı olurum

Merhaba arkadaşlar kurulum ve ön başlangıç için Ordu Ünye de ve yakın çevrelerde destek olabilirim…

2 Beğeni

arkadaşlar Ugurgulbuz arkadaşımınızın dedği gibi musait olan varsa kendi bölgesinde bilmeyenlere yardımcı olabilir…
tanıdıklarına ulaşabilir…
bizde Bursa İnegöl ulaşabilirler…

2 Beğeni

Arkadaşlar öncelikle herkesin Ramazan Bayramı Mübarek olsun
Pardus başta olmak üzere özgür ve açık kaynak kodlu yazılımlara teknik destek verilmesi konusunda Pardus Topluluk olarak çalışmamız bulunmakta, bu işin sağlıklı yapılması için yapılan çalışmaya katkı verebilirsiniz.
Saygılarımla…
http://www.oyakder.org/basvuru/topluluklar-gonullu-basvurulari

3 Beğeni

Merhaba Pardus kurulumunda hatalar alıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Ben kendi bilgisayarıma kurdum ama arkadaşımın bilgisayarına kurarken sistem kur hatası çıkıyor.

2 Beğeni

usbden kurdugunuzu varsayıyorum
oncelikle bios ayarları artı uefi değil ise aldıgınız hata win yanına kurarken disk bolumleme üst limitine ulaşmış olabilir
live olarak çalıştrıp gpardet ile diskleri kontrol etmenizde fayda var ayrıca iki bolume ihtiyacınız var swap ve Pardus bölümleri
Pardus livede gparted kurarak bölümleri hazırlayın … sonra kurun…

2 Beğeni

Malatya da sıkıntı yaşayan varsa bende yardımcı olabilirim. Hayırlı bayramlar dilerim.

3 Beğeni

Adanada ve ilçelerinde kuruluma ilgili yardımcı olabilirim

3 Beğeni

Rize merkez ,pardus ile ilgili her turlu yardimci olurum,kurulum,yazilim,indirme,kodlar…

2 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.