Pardus orbital logo önerisi

Arkadaşlar bu logoyu GİMP le keserek yuvarlatıp, shotwelle PNG ye çevirdim. Bence gayet modern ve şık oldu. Görüşlerinize arz olunur.
Saygılar
kabarıkpanter2

5 Beğeni

Bende bu logo nun görünüşü bu şekilde. :hugs:

Bir logo da bizden olsun.Geleceğe açılan pencere teması ile…
logo

3 Beğeni

pek iyi olmuş.hayırlı olsun.

Aranızda yaşıtlarım varsa bakalım bu logoyu hatırlayacaklar mı:

Hile yapmak yok ama, hiç araştırmadan şıp diye kim söyleyecek?

Biraz oynama yapılarak yeni pardus logosu haline getirilebilir.

1 Beğeni

Güzelmiş. Akıllıca tasarlanmış. Akıllıcadan kastım, hangi vahşi hayvanı anlattığı belli: Kara panter.
Ama logonun ne amaçla kullanıldığını bilmiyorum. Bu arada 29 yaşındayım. Sizinle yaşıt mıyız?

Yaşıt değiliz. Ben 39 yaşındayım.

Bu logodaki aslında kara panter değil ama tahmin de çok yanlış sayılmaz, zira kedi simgesi siyah ne de olsa.

Bu logo bir zamanların efsane çizgi dizisi "Thundercats"a aittir.

İntrosu:

Çizgi dizi, insan-kedi karışımı mutant kahramanların kötü Mumya’ya karşı mücadelesini konu alıyordu. Aynı yıllarda Ninja Kaplumbağalar çizgi dizisi çok daha fazla ilgiyle izleniyordu. Thundercats’ı bilen çok azdır.

Bu logo üzerinde bazı değişikliklere gidilirse Pardus’a yakışır bir logo elde edilebilir tekrar söylüyorum. Ben de uğraşırım aslında ama vektör tabanlı program bilmiyorum. Daha çok Adobe PS ve GIMP çalışıyorum. Logo işi vektör işi…

Magic Box STAR 1 de yayınlanıyordu. Star yayın hayatına başlayalı 3 yıl filan olmuştu o zaman.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.