Pardus paket yöneticisi

Ben pardus kullanıcılarının belki işlerini kolaylaştırabileceğini düşündüğüm bir program yaptım. Bu program sayesinde terminal ortamı olmadan bilgisayarı upgrade yapabilir yada istediğiniz paketleri kurabilirsiniz ve kaynak kodları açıktır.

aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

9 Beğeni

Üstadım bunu dep olarak paketleyip depoya eklemeleri için önerebilirsin. Pardus için güzel olur. Pardus güncelleme uygulaması ile karşılaştırdınız mı? Farklı yönleri varsa pardus güncelleme uygulaması ile birleştirilebilir.

Pardus güncelleme uygulamasına benzer ama farklı, yazdığınız paketleri kurabiliyor,
ben bunu geliştirmeyi düşünüyorum paket kurmanın yanında birde paket kaldırma özelliği ve hazır seçenekler ekleyeceğim, bu sayede herkesin en çok kullandığı google chrome gibi paketleri tek tıkla kurabilecek.
ama bunu da eklersem pardus yazılım mağazasına da benzer o yüzden başka özelliklerde ekleyebilirim.
bu program henüz hazır değil, hazır olduğunda programı depoya eklemeleri için önerebilirim.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.