Pardus Soru Cevap

Merhabalar,

Pardus işletim sisteminin ilerlemesini bende herkes gibi istiyorum.Pardus ekibinin youtube üzerinde soru cevaplar yapsa iyi işler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.

Belediye ve üniversitelerde çok fazla özgür yazılım hakkında yazıyorum,anlatıyorum ve konuşuyorum.Neden hiç bir sonuç alamıyorum.Neden Hala Devletin en yüksek makamı pardus hakkında büyük bir destek vermiyor ?Neden buradaki insanlarla bir ubuntu topluluğunu geçemiyoruz ?

Merhaba;
Pardus fikri zaten ona aitti.
Niçin destek vermesin?
Destekten kastımız gelip bilgisayarımıza pardus kurması değilse tabii…
Artık onu da yapmasın.

Selamlar.

2 Beğeni

Merhaba;
Bu topluluk bayağı eski. Fazla ferdi olması gayet tabii.
Sonra ubuntu büyük bir şirketin ürünü. Ve çok fazla kullanıcısı var.
Büyük bir topluluk oluşması gayet tabii diye düşünüyorum.

Selamlar.

3 Beğeni

soru cevapla olacak iş değil gibi geliyor bana . bu yutubçular dan birkaçı pardus un taanıtımını yapsa pardus indirip kuran katkat artar kanısındayım. zula oyunu ilk çıktıgında çok fazla oyuncusu yoktu mesela bir kaç yutubcu video çekip tanıtım yapınca milyonları buldu.şimdi yanlış bilmiyorsam türkiyde en çok oynanan fps oyunu. aynı şeyi yapmak lazım. birkaç gençlerin tanıdıgı kişiyle konuşup pardusun önce bilinirliğini artırıp yaymak lazım. anlatırken de bazı gerçekleri oldugu gibi söylemek gerek. mesela oyun konusunda yetersiz oldugu . bunun dışında pekçok iş için yeterli oldugu gibi. yani kısacası internet ve film izlemek gibi amaçlar için pc kullananları rahatlıkla pardusa geçer . tanıtım reklam önemli…

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.