Pardus'a DDE yada başka Masaüstü yöneticisi gelmez mi

Başlıkta olduğu gibi, pardus 17 de DDE vardı şuan pardus 23 de xfce ve Gnome olarak iki versiyonla sunuluyor depodan KDE de kurabiliyoruz ancak DDE yok, olsa iyi olurdu. Diğer kullanıcıların da düşüncelerini merak ediyorum.

Bahsettiğiniz sistemi kurduk. Oldukça ilginç. Ancak bilgisayarı biraz kastı.

Windowmaker, E17, Unity ve Gnome gibi masaüstlerini kullanmıştık.

Bir süredir Budgie isimli bir masa üstü kullanıyoruz.

Kelime olarak muhabbet kuşu ya da papağan anlamına geliyormuş.

Bu masa üstü ortamında Allah’ın izni ile şeffaf Rize çayı masaüstü uygulaması geliştirmiştik.

Sonra baktık ki Budgie geliştiricileri de geri sayım isminde bir uygulama geliştirmişler.

Bu uygulamada saat kolaylıkla geliştirilebiliyor. Ancak bizim uygulamadaki bazı özellikler yok.

Farklı masaüstleri arasında geçiş yapan bir uygulama var. Ama bazen açtığınız uygulamalarla çakışabiliyor.

Bunun yerine basitçe masaüstüne kaçıncı masaüstünde olduğumuzu yazmak düşünülebilir.

Sonra görev listesi isminde bir uygulama var.

Rıhtıma yanaştırmak istediğiniz yazılımları belirleyebiliyorsunuz.

Bir noktadan sonra alt rıhtım yetmediği için, sağ tarafta bir rıhtım oluşturduk.

Rıhtımda varsayılan olarak açık uygulamalar da gösteriliyor.

O zaman açık bir uygulama iki rıhtımda birden gözüküyor.

Acaba rıhtımda sadece bağlanan uygulamaları gösterme seçeneği var mı diye düşünmüştük.

Varmış.

Yaygın, geniş bir kullanıcı topluluğuna ulaşmış dağıtımların başarılarının anahtarı ne olabilir?

Geliştiricilerin, kullanıcıların talepleri doğrultusunda hareket etmesi olabilir mi acaba?

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.