Pardusata cs 1.6

ben bayadır pardus kullanıyorum fakat şöyleki ben teewolds oyunundan başka bide cs 1.6 oynamak istedim ama nasıl kurulduğunu bilmiyorum wine nıda kuramadım çünkü kod yazmayı bilmiyorum nasıl yükleye bilirim

Merhaba,
Pardus Yazılım Merkezinden kurabilirsiniz.
Ya da uç birimden aşağıdaki biçimde kurabilirsiniz:

Masaüstünde sağ tık Burada Uç Birim Aç seçeneğini seçerek, açılan komut penceresine aşağıdaki komutun tamamını kopyalayarak yapıştırın ve Enter tuşuna basın.

sudo dpkg --add-architecture i386 && sudo apt-get update && sudo apt-get install --reinstall wine wine64 wine32:i386
1 Beğeni

Korsan ya da bir 3. parti kullanmaya gerek yok. Biraz para vererek Steam’den alıp oynayabilirsiniz. Linux’da nasıl yapıldığına dair makale dahi var:

https://gonullu.pardus.org.tr/pardus-uzerinde-steam-ile-oyun-oynama-rehberi/

Wine uygulaması bir işe yaramıyor çünkü Adobe reader’ı kurmaya çalıştım kurmadı ve maxthon browser’i. deb
uzantılıyı dosyayı kurmaya çalıştım ve hata verdi.

CS’nin Linux için uygulamaları mevcud, test etmiştim birini çalışıyor ama nereden indirmiştim bilmiyorum.

Cs 1.6 Steam üzerinden oynuyorum zamanında 2.5 tl ye satın almıştım ara ara steam de indirimler oluyor. Şuand 1.85 Tl ye satılıyor bence satın alın %90 indirim var.

Telegram: Contact @linux_pardus burada yayınladık.

wine ile non steam counter strike kurmaya çalışıyorsunuz steam üzerinden alırsanız wine olmadan çalışır yerl olark
oyun linux üzerinde de wine olmadan yerel olarak non steam çalışır ama sesli sohbet ve sunucu taraycısı çalışmaz
Counter-Strike 1.6 Steam mağza sayfası cs zero ile birlikte satılıyor
cssteam

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.