Pardus'da Dvr Kullanımı

İyi günler
Ben Windows’da dahua vb. firmaların sistemlerini kullandığı dvrlarıma hem web arayüzünden hemde Masaüstü yazılımından rahatlıkla bağlantı yaparak izleme,yedek alma,anlık görüntü izleme gibi bir çok işlemi yapmaktayım şuan pardus’a geçmek istiyorum.Bu programları nasıl kullanabilirim veya pardus’de kullanabileceğim bir program varmı web arayüzünde internet explorer hariç kullanamıyorum.

Şöyle bir konu var;

1 Beğeni

Devlet hastanesinde Bilgi İşlem biriminde çalışıyorum. Pardus, DDE ile müthiş bir birliktelik yaşamış. Şimdiye kadar kullandığım en güzel linux dağıtımı diyebilirim.

Kameraları izlemek için cms tarzı programları yükleyemedik. Linux için altarnatif ve ya kullananlar varsa önerilerini bekliyorum.

Deneme amaçlı bir kaç polikliniğe DDE versiyonunu kurmayı düşünüyoruz. Memnun kalırsak yaygınlaştıracağız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Maaleseft benim isteğim sadece izleme değil cms arıyorum konu sorumun cevabını vermiyor

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.