PlayOnLinux da Program kurma

(Abdurrahman) #1

Selam Aleyküm arkadaşlar önceden ben HP kasaya Pardus’ta playonlinux kurdum. Orada istediğim programı indiriyordum. Şimdi FUJİTSU marka kasada Pardus kurulu, PlayOnLinux kurdum ama şimdi bunda istediğim programı kurmuyor ve örneğin . Hp kasa Bilgisayarda kurdum ama fujitsu kasa bilgisayarda kurulmuyor ve bu uyarıyı veriyor.

(Cüneyt Ulusoy) #2

Ekranda görünen Gözat butonuna basarak Adobe Photoshop CS6’nın kurulum dosyasını seçiniz.

(Abdurrahman) #3

ama hp kas bilgisayarda böyle bişey yoktu direk kuruyordu örnek olarak photoshop gösterim farklı programlarda kuruyordu
ama şimdi fujitsu bilgisayarda olmuyor dosyayı otomatik indiriyordu.

(Ali KOCA) #4

Merhaba;
Lisanslı yazılımlarda bu şekilde mi davranıyor?
Kurulum dosyasını bizden mi istiyor, yoksa kurup lisans benim meselem mi oluyor?

Selamlar.

(Abdurrahman) #5

Ali Bey şöyle söyliyeyim sadece bir tane program kurdum playonlinuxda oda hp kasadaydı onda herhangi bişey istemedi .
photshop için bişey diyemem hp kasada kuruyordum kurulum sırasında benden habersiz kasayı kapatmışlardı o yüzden sonucunu bilmiyorum.
ama şöyle bişey diyeyim kuracağım programların kasayla alakalı olma şansı varmıdır.
çünkü hp kasaların Pardus formatı bile değişik.fujitsu kasalara göre ayarları farklı.

(Ali KOCA) #6

Merhaba;

Bir ara bilgi olsun diye kurulum yapıp tecrübelerimi aktarmıştım.
Belki yardımı dokunabilir.

Selamlar.

(Halil) #7

pardus store u kullanrak playonlinux u kurdum. playonlinux içerisindeki microsoft office 2010 kurmak istedim ama aşağıdaki hatayı veriyor.

(Abdurrahman) #8

Tam hatırlamıyorum ama playonlinux tan program kurmak istiyorsan kuracağın programın setup ını bulman lazım

(system) #9