Python hosting?

Merhaba, python django ile yazmayı düşündüğüm bir proje var. Bir kaç kişinin veri girip daha sonra verileri sorguladığı bir internet sitesi. Hali hazırda linux tabanlı php hostinglerim var. Ama hostfirması (Netdirekt) Sunucularının Django desteklemediğini söyledi. İnternette django destekli hosting bulamadım. Sunu kiralamak gerekiyor. Onlarında aylık ücretleri yüksek.

Elimdeki linux tabanlı php hostinglerde django ( Yada pythonla kodlayarak) siteyi oluştura bilir miyim?
Tavsiye edebileceğiniz django çalıştıran hosting var mı?
linux tabanlı php hostinglerimde javayla aynı siteyi yapabilir miyim?

Yada ne yapmalıyım?

Merhaba; Aylık ortalama 5 .dolar/euro gibi bir rakamı gözden çıkararak alacağınız vps/cloud sunucu ile istediginiz şekilde yapılandırabileceğiniz bir sisteme sahip olabilirsiniz. Yada hazır bir sistemi kiralayabilirsiniz. (Django Server | SSD Django XCloud Server Hosting)

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Natro’yu bulmuştum internetten. Canlı destek hattına yukarıdaki soruyu sormuştum. Bunu ancak sunucu kiralıyarak yapabileceğimi söylemişti. Oda aylık kırt beş dolar civarıydı. Yanlış yönlendirmiş. Verdiğiniz linkteki servis işimi gördü.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.