Reklam Engelleyici Sorunu

Merhabalar firefox eklentilerinden adguard reklam engelleyici kurmuştum. Sorunsuz çalışıyordu fakat az önce girdiğimde eklentiler aktive edilemedi diye uyarı verdi firefox. Sonra sildim tekrar yüklemeye çalıştım indirme başarısız diyor. Başka reklam engelleyici kurayım dedim onuda kurdurmuyor internet baglantısı hatası veriyor .

Firefox da genel bir sıkıntı var size özel değil.
Bkz; Firefox eklenti sorunu
Bkz; Firefox eklentilerim silindi

2 Beğeni

Hocam ben yabancı sitelerden bir çözüm buldum ama güvenlik sıkıntısı oluşturabilir diyor. About:config den eklentilerin lisans doğrulamasını iptal edince düzeliyormuş. Bu daha öncede olan bir durummuş. Firefox un sorunu düzeltmesini mi bekleyim yoksa çözümü uygalamalıyım?

1 Beğeni

Bence bekleyin. Zaten çok uzun süreceğini zannetmiyorum. İdarelik başka tarayıcı kullanabilirsiniz. Karar sizin.

2 Beğeni

Bu gün bende bütün eklentilerimde desteklenmiyor hatası aldım. Düzelene kadar ubuntu ile işlerimi hallediyorum.

1 Beğeni

Mozilla eklenti sorunlarını gideren güncellemeyi yayınladı. bkz. Mozilla, Firefox’taki Eklenti Hatasını Gideren Güncellemeyi Yayımladı

Gece düzelttim hocam teşekkür ederim. İnsan şaşırıyor bazen koca firmaların böyle bir hata yapabileceğini düşünemiyor acaba sorun bende mi diye düşünüyor :slight_smile:

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.