Steam Clouda ve Bazı Yerlere Bağlanamıyor

Selamlar Steam’i kendi sitesinden indirdim daha önceden. Daha önceden böyle bir sorun yoktu ama şuan Steami çalıştırdığımda ağa bağlanılamıyor diyor. 3-4 kere Yeniden Bağlan deyince bağlanıyor. Mağaza ve çoğu yer gözüküyor ama, ekran görüntüsü yükleyemiyorum. Pazardan eşya satarken bağlanılamıyor. Bazı oyunlara girerken Steam Clouda bağlanılamıyor. Ve Bazılarında Multiplayer olarak hiç oynayamıyorum. Lütfen yardım edin

Şu 32 bit için sudo dpkg -i i386 gibi bir komut vardı, onu yazmış mıydın? Bu olmadan sıkıntı olabilir. Depodan yüklemeyi dene, oradan tüm eksikleri bulup da yüklüyor. Bazı oyunlarda hiç çalışmayabilir, hile koruma sistemleri direk linux gördü mü engelleyebiliyor. PUBG mesela.

Peki silme işlemini nasıl yapabilirim tekrar yükleyeceğim depodan.

sudo apt purge steam

Ben terminalden ve depodan yükledim direk, o zaten kendini güncelleyince çalışıyor hatta oyun falan da oynadım? En olmadı flatpak yükleyip, ordan yükleyebilirsin. Flatpak pardus yazınca çıkar, kullanımı biraz değişik onun.

Olmuyor dostlar yapamıyorum Steam çoğu şeyi açmıyor içerik sunucularına bağlanamıyor…

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.