Suitcase Fusion Alternatifi Font Manager

Merhaba,
Linux ortamında Suitcase Fusion gibi çalışan (fontu otomatik olarak aktive edip iş bitince kapatan) alternatif bir program var mı?
Teşekkür ederim

Murat

Selamunaleyküm
eğer font düzenlemek için bir program istiyorsanız bu programı kullanabilirisiniz

sadece fontları yüklemek için bi program kullanmak isterseniz

burdaki programları kullanabilirsiniz

1 Beğeni

Merhaba,
FontForge font Türkçeleştirme için OK.
Benim sormak istedim şuydu: Suitcase Fusion | Font Manager for Mac & Windows | Extensis
Bu program sadece fontu izlemek için değil aynı zamanda ilgili fonta ihtiyaç duyan program için (dosyasında mevcutsa) fontu otomatik olarak aktifleştirmesi (sisteme dahil etmesi değil)…
Ya da manuel olarak geçici ya da kalıcı şekilde fontları aktif etmek için kullanılıyor.
Örneğin: Scribus ile beraber fontlar geldi. Bu program fontları otomatik görüyor ve aktif ediyor. Yıllardır MacOS ortamında kullanıyorum, tasarımcılar için bulunmaz nimet.

Font Base diye bir program buldum. Nispeten aradığım gibi bir program… Açık kaynak mıdır bilemiyorum ama Linux sürümü mevcut, appimage olarak indirilebiliryor. FontBase — Download for Linux

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.