Synaptic Paket Yükleyicisi ile güncellemeler nasıl otomatik yaptırılabilir?

es-Selamü aleyküm.
Synaptic Paket Yükleyicisi ile güncellemeler nasıl otomatik yaptırılabilir? Acizane, uğraştım, yapamadım. Önceden, mağazayı güncelledikten sonra sistemde gereksiz dosyaları silen bir uygulama, mağazadan kurmuştum. Tahminim sistem dosyalarını silmiş olabilir. Baktım, uzun sürecek, temizlik yazılımı. 5 dk. geçmeden temizlik prg.ını kapattım. Bir daha kullanmadım. Bir problem daha var, dizüstü bilgisayarda. Uykuya alınca, kilitleniyor. Uyanmıyor. Açma-kapama dümesine basıyorum, tam kapanıyor. Tekrar açıyorum, öyle kendine geliyor. Acizane, süperbox, internetim var, Elhamdülillah. Pardus destek ekinide aramayı düşünüyorum. Bilgisyar yazılım tamir için, uzaktan yardım var mı? alabilirmiyim?. 2014, Isparta, SDÜ, Bilg. Prg. (2yıllık) Mezunuyum. Şu an Ekpss2020’ye hazırlanıyorum, inşallah. Hiç boş durmuyorum, Elhamdülillah. Gerçekten, Pardüstan çok memnunum. Haftasonu tatiliniz olabilir. P.tesi bakabilirsiniz. Maşallah. Hayırlı işler. Emeği geçen herkesten, Allah razı olsun.

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.