Tanışma hk. Ben geldim

Merhaba değerli arkadaşlar,
20 yıldır linux kullanıcısıyım. Bir çok dağıtım üzerinde donanım, yazılım, otomasyon ve endüstriyel elektronik alanlarında linux ile çalışan sistemler geliştirip kurma fırsatım oldu. Şimdi ise bu geçmişi ve deneyimleri sizlerle paylaşmak için aranıza katılmaya geldim. Özellikle yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara destek olmak için olabildiğince online olacağım. Şimdiden Hoşbuldum :muscle:

15 Beğeni

Hoşgeldiniz, gelerek ne güzel ettiniz.

1 Beğeni

Hoşgeldiniz, büyük bir aileyiz, deneyimli tecrübeli kişilerin burada olması her zaman istenen bir şeydir.

İlk kez kullanacak arkadaşlar forumda yardım istediğinde hızlı ve doğru çözüme kavuşmaları onların daha kararlı bir şekilde kullanıma devam etmelerini sağlayacaktır.

Linux iyidir :wink:

1 Beğeni

Hoşgeldin Koray ÇETİNTAŞ. tecrübenle pardus camiasına çok faydan dokunacaktır. Çözemediğimiz özellikle Hastane otomasyon sistemlerinin entegresi konusunda çok sıkıntı yaşadık. Kısa zaman içinde sizinle irtibata geçerek bunları birlikte çözebileceğimizi umut ediyorum.
Tekrardan hoşgeldin iyi çalışmalar dilerim. @korayc

1 Beğeni

Hoşgeldiniz koray bey… Umarım bilginizden istifade ederiz.

1 Beğeni

Pardus forum bana göre en iyi destek sağlayan bilgi birikimi yüksek linux kullanıcılarının bir araya geldiği bir forum gücümüze güç kattınız hoşgeldiniz.

1 Beğeni

tabiki seve seve yardımcı olmak isterim. Kısa sürede aşacağımıza inanyorum.

MEB İÇİN uygulama geliştirmler yapabilirsiniz

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.