Usb min adını değiştiremiyorum

usb min adını değiştirmek istediğim zaman adlandırma pasif gözüküyor yardımcı olurmusunuz

1 Beğeni

usb min adını değiştirmek istediğim zaman adlandırma pasif gözüküyor yardımcı olurmusunuz
Tam olarak anlamak için soruyorum pardusta usb biçimlendirme uygulaması üzerinde isimlendirebilirsinizde.
Bu konuda biraz daha ayrıntı verirseniz yardımcı olmaya çalışırım…

1 Beğeni

@yusufsunetci hocam nasıl bir hata alıyorsunuz, şimdi denedim gayet çalıştı gibi? Terminal’den pardus-usb-formatter uygulamasını çalıştırıp çıktılarını gönderebilirseniz bir bakalım hata mı oluştu diye:

Ekran kaydı.

1 Beğeni

Bunda ben de hep sıkıntı yaşıyorum. USB biçimlendirmede isim yazdığım zaman hep hata alıyorum. İsim kısmını boş bıraktığımda biçimlendirme oluyor. O zaman da isim veremiyoruz haliyle.

1 Beğeni

@yusufsunetci teşekkür ediyorum çok güzel bir geribildirim oldu, bu case’in aynısını oluşturup bakacağım :+1:t2:

1 Beğeni

Az önce tekrar denedim.

Eskiden hiç isim veremiyordum. İsim verdiğimde usb görünmüyordu. Yeniden biçimlendirme programını açıp isimsiz olarak biçimlendirdiğimde ancak görünüyordu.

Şimdi ise Türkçe karakter kullanmadan isim verdiğimde kabul ediyor ve usb görünüyor ama Türkçe karakter kullandığımda USB yine görünmüyor. Çıkarıp taktığımda da görünmüyor.

Peek 2024-01-16 11-21-min

usb yi takıp sağ tık yaptığımda yeniden adlandır silik gözüküyor ve tıklayamıyorum ama diğer seçenekler beyaz ve tıklanabilir

çıkartırken yanlışlıkla bağı kaldır dediğim için galiba şuan usb yi göremiyorum
nasıl düzelebilir
ekran kaydı almak için usbyi takınca farkettim

1 Beğeni

Bu hatayı giderdik bu arada, 0.5 sürümüyle düzelmiş olarak gelecek.

@Origami-hime USB’yi biçimlendirdikten sonra Eject demek doğru bir yol. Hatta her seferinde önce mutlaka eject demelisiniz ki eğer bir veri yazıyorsa önce onu bitirsin.

Bilgisayarınızı yeniden başlatıp USB’yi tekrar takmayı deneyin. Dosya yöneticisinden bir şey göremezseniz Diskler uygulamasından bir bakın.

1 Beğeni

disklerde gösteriyor zaten
sadece dosyalard göremiyorum

1 Beğeni

disklerde gözüküyor ama erişemiyorum

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.