ventoy usb yazıcı oluşturma programı/paketi

usb yazıcı programı pardusa uyarlanmalı

bir usb iso yazıcı hazırlanıp ondan sonra isoları için atarak kullanılıyormuş

• Linux

Debian, Ubuntu, CentOS, RHEL, Deepin, Fedora, SLES, openSUSE, MX Linux, Manjaro, Linux Mint, Elementary OS, Solus, Linx, Zorin, antiX, PClinuxOS, Arch, ArcoLinux, ArchLabs, BackArch, Obarun, Artix Linux, Puppy Linux, Tails, Slax, Kali, Mageia, Slackware, Q4OS, Archman, Gentoo, Pentoo, NixOS, Ubuntu Kylin, Lubuntu, Xubuntu, Kubuntu, Ubuntu MATE, Ubuntu Budgie, Ubuntu Studio, Bluestar, OpenMandriva, ExTiX, Netrunner, ALT Linux, Nitrux, Peppermint, KDE neon, Linux Lite, Parrot OS, Qubes, Pop OS, ROSA, Void Linux, Star Linux, EndeavourOS, MakuluLinux, Voyager, Feren, ArchBang, LXLE, Knoppix, Robolinux, Calculate Linux, Clear Linux, Pure OS, Oracle Linux, Trident, Septor, Porteus, Devuan, GoboLinux, 4MLinux, Simplicity Linux, Zeroshell, Android-x86, netboot.xyz, Slitaz, SuperGrub2Disk, Proxmox VE, Kaspersky Rescue, SystemRescueCD, MemTest86, MiniTool Partition Wizard, Parted Magic, veket, Sabayon, Scientific, alpine, ClearOS, CloneZilla, Berry Linux, Trisquel, Ataraxia Linux, Minimal Linux Live, BackBox Linux, Emmabuntüs, ESET SysRescue Live,Nova Linux, AV Linux, RoboLinux, NuTyX, IPFire, SELKS, ZStack, Enso Linux, Security Onion, Network Security Toolkit, Absolute Linux, TinyCore, Springdale Linux, Frost Linux, Shark Linux, LinuxFX, Snail Linux, Astra Linux, Namib Linux, Resilient Linux, Virage Linux, Blackweb Security OS, R-DriveImage, ToOpPy LINUX, GNU Guix, YunoHost, foxclone, Adelie Linux, Acronis, Active.Boot, AOMEI, Boot.Repair, CAINE, DaRT, EasyUEFI, R-Drive, …

4 Beğeni

Merhaba Aliseydi Bey,

bunun pardus icerisinide nasil kullanilabilcegine dair bir Video ürettim umarim sizin ver arkadaslarin isinie yarar:

Saglicakla kaliniz

1 Beğeni

Bu program harika birşeymiş. Bir de Linux arayüzü olsaymış tadından yenmezmiş.

2 Beğeni

Harbiden on numara, evet linux arayüzü olsa daha güzel olurdu, belki customization edilebilir ileride. Eskiden benim support isimde cok komplex bir sekilde mültiboot usb stick hazirliyordum binlerce yollardan. Simdi bunu üretiyorum ve windows yada baska OS leri de taniyor :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: Bir de salagin teki bir video yapmis kendince linux uzmani ve videosunda ventoyu nasil windowsda kuruldugunu anlatiyor ve diyor ki linux de nasil yapildigini bilmiyorum, muhakak linux de bu yapilmaz diye :man_facepalming:

1 Beğeni

Mahmut Bey, arkadasin teki youtube de Custom Debian üretmek icin istekde bulundu iyi bir yöntem biliyormusunuz bir yöntem buldum ama cok komplex?

Malesef hicbir bilgim yok. Bir arkadas tarum bakanligi icin yapmisti. Forumda bi aratip sorun ona isterseniz.

1 Beğeni

Ismi ne arakdasin? Yani yapilmasinda problem görmüyorum ama kolay olmayacak onun yüzünden sordum. Gine tesekkür ederim :smiley:

Mahmut Bey’in bahsettiği paylaşım bu galiba.

1 Beğeni

Tesekkür ederim Yusuf Bey :smile: :+1:

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.