Waydroid Kurulumu Yapılamıyor

Merhabalar, pardus 23 sürümü gnome wayland masaüstünde waydroid kurulumu yaptığım zaman 23 sürümü desteklenmiyor diye hata veriyor. Debian,Fedora,Ubuntu kurduğumda sorun olmuyor burada çalışmamasının sebebi neyden kaynaklı bilgilendirme yapabilirmisiniz?

1 Beğeni

Merhabalar, Login Ekranındayken Oturumu Gnome Wayland Olarak Oturum Açın Tekrar Deneyin.
Waydroid Wayland Üzerinde Çalışmaktadır.

1 Beğeni

Öyle yaptım fakat dediğim hata söz konusu. Asıl merak ettiğim 23 sürümünde waydroid kullanabilen var mı? Ben nedense kullanan olduğunu sanmıyorum. Çünkü çok uğraştım kaç dağıtımda denedim oldu, Pardus’ta bir türlü başaramadım.

1 Beğeni

yirmiuc mü yazıyor hatada

öyleyse os-release dosyasının kopyasını alın VERSION_CODENAME=yirmiuc deki yirmiuc ü bookworm olarak değiştirip bi deneyin .

xfce yüklü bende kurulum yaparken işlemi yaptığımda kurdu

weston ile açtı

1 Beğeni

Murat Bey çok teşekkür ederim işten güçten yeni denemek nasip oldu. Sorun düzeldi kurulum gerçekleşti çok sağolun. Belki başka arkadaşlarada yardımı dokunur diye bahsettiğiniz dosyada değişiklikleri kaydetmediği için terminalden “sudo nano /etc/os-release” komudu ile açarak ilgili değişikliği gerçekleştirdim.

rica ederim adınıza sevindim .

ben de dosya silme kopyalama komutlarıyla işlemi yapmıştım.

İletinizi çözüm olarak işaretleyin.

1 Beğeni
curl https://repo.waydro.id | sudo bash -s bookworm

bu daha hızlı ve ayrıca waydroid kurulum sayfasında belirtilmiş bir çözüm olarak sunmak isterim

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.