Wifi a bağlanamıyorum

merhabalar, bu gün pardus 23 xfce indirdim wifiyı kullanıyordum ama bir anda ağ kesildi ve hiçbir wifi gözükmüyor. yardımcı olabilirmisiniz ,teşekkür ederim.

telefon ile wifi bağlanıp usb ile intarneti paylaşın Pardus forum a giriş yapın uçbirime bu komutları yapıştırın ve çıktıyı bizimle paylaşın NOT: telefon ile intarnet bağlı olduğunda bu komutları çalıştırmayın kısa süreliğine usb çıkartıp bu komutu çalıştırın

sudo apt-get install wireless-tools
cat /etc/lsb-release
uname -a
lspci
lsusb
rfkill list
sudo lshw -C network
ifconfig
iwconfig
iwlist scanning
ip addr
lsmod
sudo dmesg
sudo dmesg | tail
3 Beğeni

sudo apt-get install wireless-tools && cat /etc/lsb-release && uname -a && lspci && lsusb && rfkill list && sudo lshw -C network && ifconfig && iwconfig && iwlist scanning && ip addr && lsmod && sudo dmesg && sudo dmesg | tail

Hepsini bir defada kopyalayıp yapıştırıp enter tuşuna basmak için komutlar arasına yukarıdaki gibi && işareti koymalıyız diye hatırlıyorum. Doğru mu Oğuzhan bey?

teşekkür ederim, kurulum hızlı olduğundan tekrardan kurdum düzeldi akşamdan beri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok. ilgilendiğiniz için tekrardan teşekkür ederim

2 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.