Wireless Adaptör

Pardus ETAP veya Pardus te sorunsuz çalışan wireless adaptör arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Selamün Aleyküm
TP-Link TL-WN722N v1 sürümü sorun çıkarmıyor diye biliyorum. Ama detaylı bilgim yok.

As Onu biliyorum ama piyasa da bulmak çok zor.

WN722N V.1 ve V1.1 Kali Linuxta sorunsuz çalışıyor teyitini aldım. Ancak pardustada sorunsuz çalışır mı ?

Genel anakart üzerindeki Ethernet grişi çalışıyor yani Everest Ewr-301 Kablosuz-N Wps + Wısp+Wds 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge acses point alarak çözüme ulaşılablir wirless adaptolrein çoğunda driver sıkıntısı var Bana debşan 10 tabanlı olunca çözülecek dediler ama durum vasat 19.1 sürümünü indriyorum inşlah çalışır

Eğer bir ürün debain tabanlı bir dağıtımda düzgün çalışıyorsa aynı kerneli kullanan diğer dağıtımlar da düzgün çalışır çünkü aynı driverlar yüklüdür aynı güvenlik updateni alırlar yani altyapı tamamen aynıdır.

Yani çalışır diyorsunuz

Dediğim gibi pardus 19.1 şuanda kernel 4.19.0.6 versiyonunu kullanıyor. Eğer kali linux ta debain temelli ve 4.19.0.6 nolu kernelli kullanıyorsa evet çalışır.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.