X Paketi Bulunamadı Hatası

Merhaba, Git clone ile bir programı yüklüyorum ancak iş kuruluma geldiğinde Paket bulunamadı hatası alıyorum. Dosyayı arattım dosya yüklü ls komutu ile listelediğimde dosyayı görebiliyorum , dosyanın ismi doğru defalarca kontrol ettim, Paketi bulunamadı hatası konusundaki çözümleri ve araştırmalarım sonucu bulduğum diğer sayfalardaki çözümleri de denedim ancak başarılı olamadım başka ne yapabilirim?

Selamunaleyküm
Biraz daha detay verir misiniz
Mesela hata çıktısı, hangi git deposu, hatalı olan paket gibi

Aleykümselam

sudo apt-get install veil
Paket listeleri okunuyor… Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor… Bitti
Durum bilgisi okunuyor… Bitti
E: veil paketi bulunamadı

sudo apt-get install Veil
Paket listeleri okunuyor… Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor… Bitti
Durum bilgisi okunuyor… Bitti
E: Veil paketi bulunamadı

ls
armitage Belgeler bettercap BurpSuite-collections commix Genel İndirilenler kismet legion Masaüstü metasploit-framework Müzik Resimler Şablonlar theHarvester Veil Videolar

aynı işlemleri Metasploit için de denedim ancak sonuçlar değişmedi

Anladığım kadarıyla siber güvenlikle alakalı araçları yüklemek istiyorsunuz. Bunun için bir ara katolin kullanılıyordu en son güncellemeyi 15 gün önce almış direk onu kullanabilirsiniz.

ama paket yükledikten sonra kali depolarını kaldırmayı unutmayın çakışma sıkıntısı olmasın.

asıl sorunuza gelecek olursak Pardusun depolarında kali toolların bir çoğu olmadığı için apt install ile yükleme yapamazsınız bunun için
1 kali depolarını ekleyebilirsiniz
2 direk kendi kaynağından derleyebilirsiniz
3 katolini kullanabilirsiniz

örnek olarak metasploid için buradaki adımlarla yükleme yapabilirsiniz.
son olarak bu araçları hayırlı amaçlarda kullanmanız niyetiyle

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.