XCFE kilitleme sorun

Selamlar,

Make file komutunu çalıştırmak için linux-headers-4.9.0-8-all paketini kurdum. Bu paket kurulumunda sonra bilgisayarı askıda bekleme, kilitleme veye beklemeye alma işlemlerinde sorun yaşıyorum. Aslında işlemleri gerçekleştiriyor fakat yeniden bilgisayarı açamıyorum.

Ayrıca Laptop şarj olurken, sarj kablosunu çıkar tak yapınca da sistem donuyor ve kendine gelmiyor.
Bu tarz sorunlarda hep bilgisayarı power tuşu ile kapatmaya zorluyorum.

Bilginize

Bildiriminiz için teşekkürler.
Verdiğiniz komut ile kurulan paketler (sistem güncel ise) aşağıdaki gibi, paketleri kaldırabilirsiniz;

binutils gcc-6 libasan3 libc-dev-bin libc6-dev libcc1-0 libcilkrts5 libgcc-6-dev libitm1 liblsan0 libmpx2 libtsan0 libubsan0 linux-compiler-gcc-6-x86 linux-headers-4.9.0-8-all linux-headers-4.9.0-8-all-amd64 linux-headers-4.9.0-8-amd64 linux-headers-4.9.0-8-common linux-headers-4.9.0-8-common-rt linux-headers-4.9.0-8-rt-amd64 linux-kbuild-4.9 linux-libc-dev manpages-dev

1 Beğeni

Deneyip geri dönüş yapacağım

Cüneyt Bey,

Dediğiniz programları tek kontrol ettim. Ekli programları kaldırdım. Şimdilik bilgisayardaki sorunlar düzelmiş görünmektedir.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.