XDM - Xtreme Download Manager

Merhaba Arkadaşlar, sizlere XDM adında bir uygulamadan bahsedeceğim. XDM bir indirme yöneticisi olup İDM (İnternet Download Manager)'ın alternatifidir.

Bu uygulamanın temel özellikleri şunlardır:

• Dosyaları mümkün olan en yüksek hızda indirir. (5-6 kat daha hızlı)

• XDM, YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook ve binlerce popüler video paylaşım sitelerinden video kaydedebilir.

• Windows, Linux ve Mac OS X’teki tüm modern tarayıcılarla çalışır. >>> XDM, Google Chrome, Chromium, Firefox Quantum, Vivaldi ve diğer pek çok popüler tarayıcıyı destekler.

• XDM, indirilmiş videoyu MP3 ve MP4 formatlarına dönüştürmenize izin veren yerleşik bir video dönüştürücüsü bulunmaktadır.

• MPEG-DASH, Apple HLS ve Adobe HDS gibi HTTP, HTTPS, FTP ve video akışı protokollerini destekler. XDM ayrıca şunları destekler; Kimlik Doğrulama, Proxy Sunucuları, Çerezler, Yönlendirme vb.

• Video indirme, pano izleme, otomatik antivirüs kontrolü, zamanlayıcı, indirme tamamlandıktan sonra sistem kapatma özellikleri vardır.

• Bağlantı sorunu, elektrik kesintisi veya oturum süresinin sona ermesinden kaynaklanan bozuk/ölü yüklemelere devam edebilir.

• Windows ISA, otomatik proxy komut dosyaları, proxy sunucuları, NTLM, Kerberos kimlik doğrulaması ile birlikte çalışır.

İndirmek için bağlantıya tıklayın: http://xdman.sourceforge.net/

Yüklemek için install.sh dosyasının bulunduğu klasörde terminalinizi açın. Ardından şu kodu girin: sudo ./install.sh

Uygulamanın Pardus Mağazasına eklenmesini faydalı buluyorum. İlerleyen zamanlarda eklenmesi için buradan Pardus ekibine bir istekte bulunuyorum.

10 Beğeni

Elinize sağlık. Bilmeyenler için ekleme yapayım. Bu uygulama Java ile yazılmıştır, aşağıdaki github hesabından indirip inceleyebilirsiniz.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.