Yandex Browser kurdum

merhaba… Yandex browser kurdum ancak kapatma düğmeleri menü seçeneği vv. şeyler yok. ne yapmalıyım… Pardus dde kullanıyorum. ekte bir dosyada görünüyor sorun.

Yandexin temasından kaynaklanıyor. Yandex temasını ya da dde nin temasını değiştirerek deneyiniz.

1 Beğeni

Merhaba Çağlar Bey !!!

Bende yandex support e yazdım 6 ay önce! Yalnız onlar bu proje üzerinde insan kitlesi az olduğu için çalışmacağını yazmışlar!!! Lütfen sizde yandex e yazın.

1 Beğeni

Selamün Aleyküm
Çağlar Bey değilim ama konu ile ilgili biri olarak yazmak isterim :sweat_smile: :upside_down_face:
İnsan kitlesi az derken tarayıcıyı kullanan kitle mi az? Doğru mu anladım?
Eğer öyle ise hata bir karar almışlar gibime geliyor. Tarayıcı sorunlu çalıştığı için şahsen kullanmayı tercih etmiyorum.
Yazıların bozuk veya hiç çıkmaması gibi bir sorun vardı. Bu sorun aynı zamanda temayı da bozuyordu. Bildirdim ama henüz bir güncelleme çıkarmadılar.
Sizin destek mesajı yazdığınız baplantıyı paylaşabilir misiniz acaba?
Tekrardan talep göndermek isterim.

Kemal Oktay.

Yandexten gelen cevap insan çoğallırsa bu sıkıntıyı giderirler

Здравствуйте!

Прошу прощения за задержку с ответом.

Ранее ваше письмо было передано команде браузера. Поскольку ресурсы ограничены, мы, помимо других факторов, стараемся учитывать массовость обращений по той или иной ситуации. Других подобных жалоб нам пока не поступало, поэтому приоритет исследования такого поведения браузера снижен, и задача отложена на неопределённое время.

Приношу искренние извинения за то, что мы не смогли помочь вам быстро. Мы обязательно учтём эту задачу при работе над будущими улучшениями браузера.

Оцените, пожалуйста, наш ответ: Яндекс.Справка

Алёна Суворова
Служба поддержки Яндекса

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.