Yerli Mesajlaşma uygulaması İsteği

Tübitak Pardusu Geliştirirken Aynı Bünyede Yerli Mesajlaşma Uygulaması geliştirmesi mümkün mü?

Yerli Mail Yerli Mesajlaşma Ugulaması Yerli Twitter Yerli Facebook Yerli İnstagram vs. çalışması başlatacak bir babayiğit yok mu? bizleri sorunlardan kurtarmanızı istiyoruz. artık en çok kullanılan servislerin yerli olanlarının üretilmesini talep ediyoruz.

Yerli e-posta hizmeti var: Vuhuv aynı zamanda e-posta hizmeti de sağlıyor.
Haberler bölümünde anlık mesajlaşma üzerinde çalışmaya başladıklarını yazmışlar.
Ayrıca, kendi sonuçlarını kendi bulan bir arama motoru.

Tek büyük sıkıntısı, bildiğim kadarıyla, bunların özgür yazılım olmaması.

Söylediğiniz diğer alanlarla ilgili yeterli bilgim yok.

4 Beğeni

Bip,yaani,yaani mail,yaay … gibi yerli uygulamalar var biraz araştır daha rahat bulursun.

Dedi’yi de yeni gördüm güzelmiş baya. Açık kaynak teknolojileri kullanabilirsiniz. Ben Telegram kullanıyorum. Güvenli ve verilerinizi çalmıyor.

1 Beğeni

bip in masaüstü uygulaması Pardus Store’a gelecek mi?

bip e istediğin zaman web tarayıcıdan girilebildiğini biliyorum.

Merhaba,

Mümkünse, her zaman Açık Kaynak (Open Source) olan uygulamaları tercih edin ve tavsiye edin.

2 Beğeni

herkese merhaba android x86 üzerinden dedi uygulamasını kurmayı denedim ancak cihazınız desteklemiyor gibi bir uyarı alıyorum. apk olarak da kuramadım. whatsapp bip benzeri uygulamalar kuruluyor ama dedi neden kurulmaz acaba bir bilgisi olan var mıdır?

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.