Yerli Tablet Telefon Laptop Markaları

• Yerli tablet Markalarını söyleyebilir misiniz?
  • Yerli telefon markalarını söyleyebilir misiniz?
  • Yerli üreticilerimiz laptop üretmişler
    -Vestel
    -Arçelik
    -Beko
    gibi markalarımız fakat sanırım tutmamışlar bilmiyorum yoklar ortada hep ikinci el sitelerinde var laptopları şimdi yabancı marka laptoplar satıyorlar sizden isteğim hangi yerli markalarımızın laptop tablet ve telefon ürettiğini ve (üretmeyi durduranlar da dahil) yazar mısınız? Üretmeyi durduranların da en yakın tarihte ürettikleri laptop telefon ve tabletleri yazarsanız çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim

Reeder var tablet ve telefon üretiyor. Bazı alışveriş merkezlerinde küçük dükkanlar tutabiliyorlar ben gördüm. Ancak sanırım çok yaygın değil.

Casper var. Dizüstü bilgisayarlarda yaygın şekilde menteşe kırılması ile meşhur :sweat_smile:. Ancak ben tutuyorum casper’i, ne de olsa yerli. Emin olmak için araştırdım, tablet de üretiyormuş. Casper (şirket) - Vikipedi

General Mobile markası bizimkilere ait, ancak emin olmamakla beraber üretim merkezi Amerika’da olabilir. General Mobile - Vikipedi

1 Beğeni

Selamunlayeküm
@shampuan hocam General Mobile üretmileri İstanbul kağıthanedeki fabrikada yapılıyor son çıkan Phoenix 5G hariç o yakın zamanda üretilmeye başlanır.

2 Beğeni

yerli tablet telefon ve dizustu bilgisayarda sadece reeder ve casper markalarimiz var

reeder,samsunda uretiyor urunlerini telefonunu ve tabletini kullaniyorum memnunum,musteri hizmetleri cok iyi,reswap ozelligi sayesinde aldigin urunde sorun cikarsa teknik servis beklemeden ayni gun icinde yenisini veriyorlar,dizustu bilgisayari yeni cikti daha goremedim,redukkanlar nerdeyse her avm de var
su an telefon reeder s23 max pro kullaniyorum
tablet reeder m10 plus kullaniyorum

Reeder almayın, aldığınız telefonun üç kamerası varsa bunlardan iki tanesi muhtemelen çalışmayan göstermelik süs kameralardır. Reeder resmen dolandırıcı. Youtube’ye yazıp aratabilirsiniz.

Monster notebook var. Exper bilgisayar var.

1 Beğeni

General Mobile hem Türk markası, hem de Türkiye’de üretim yapıyor.

Fiyatı uygun ve hatırı sayılır kalitede.

Casper dizüstü bilgisayarların maalesef işlemci tercihleri kötü, AMD’ye daha fazla önem vermeli ve fiyatları dengi cihazlara göre (Lenovo/HP) ortalama 2-3 bin daha yüksek.

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.