Bluetooth sorunu 19.4

Ekran görüntüsü_2021-01-10_15-39-37
ne yaptıysam olmadı…Muhtemelen bir yerde hata yapıyorum ,Lakin nerede bilemedim…
canli çalıştır yaptım USB’den bluetooth’a hemen bağlandı.güncelleme yapmasaydım daha iyiydi.
sistemi silmeden geri yükleme nasıl yapabilirim?

Selamün Aleyküm
Son komutun başına sudo ekleyerek deneyebilir misiniz acaba?

Aleykümselam hocam…Sorunu buldum.!
iki hata buldum,şöyle;ki…

1. hata sizinde Altını çizdiğiniz gibi Komut hatası( artık kod’ları yazarak giriyorum) kopyala yapıştır tembelliğe alıştırdığı gibi hata yapma payımızı arttırdığına inanıyorum…
    2.hata “COMODO” İsimli Uç Nokta Koruması programı,ismi geçen programı kaldırdıktan sonra hiç bir sorun kalmadı.

ve 4-5 gündür yoğun hızlandırılmış bir araştırma ve arkasından deneme yanılma yöntemiyle edindiğim tecrübeye dayanarak şunu söyliyebilirim benim gibi acemi kullanıcılar için…
Forumda her sorunun cevabı var…
önce sorunu düzgün tespit etmeli ve ardından doğru soru sormalı… Mutlaka doğru metaTag’ları seçmeli…Forumun altını üstüne getirmeli.son 1 haftada forumda ve diğer başka forumlarda 120 saat gibi uçuk bir zaman geçirdim.Bana öyle geliyorki kuvvetle ihtimal 1 yıla kalmaz kendi kodlarımı yazarak sisteme katkıda bulunmamak için hiç bir nedenim yok…

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim…

Selam ve Dua ile…
Ekran görüntüsü_2021-01-14_15-24-09

1 Beğeni

Rabb(C.C.)'im ihlasınızı ve azminizi dâim eylesin :blush:
Yolunuz güzel ve doğru

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.