EBA Canlı Ders 0xc000007b hatası

Merhaba, Eba canlı derse girmek istedim ama msvcp140.dll hatası aldım. Bunu indirip system32 ve syswow64 içine attım daha sonra bir blogda okuduğum çözüm üzerine syswow klasöründeki msvcp140.dll dosyasısını silip Microsoft sitesinden vscredit64 indirip kurdum bu seferde 0xc000007b hatası almaya başladım.
Yardımcı olur musunuz?

1 Beğeni

Anladığım kadarıyla Windows kullanıyorsunuz. Aşağıdaki çözüm Windows’da da işe yarayabilir diye düşünüyorum.

Bilgisayarınıza Zoom kurup bu çözümü deneyin.

Bende işe yaramıştı.

1 Beğeni

Bilgisayarda zoom kurulu ama windows 7 işletim sistemi kullanıyorum, zoom kurduktan sonra ne yapacağım? Ya da farklı bir yolu var mı?

Aaa unutmadan, topluluğumuza hoş geldiniz @Fortune

1. eba.gov.tr’ye giriş yapın
  2. "Canlı dersler" sayfasında F12’ye basıp “Console” sekmesine gelin.
  3. Yukarıdaki scripti yapıştırın.
  4. Derslerin listelendiği küçük bir pencere açılacak. Hangi derse girecekseniz onun yanındaki sayyı girin.

Not
Bilgisayarınızda Zoom’un kurulu ve çalışır olması gerekir.

Ne kadar iyi bir yer burası Pardusun forum sitesinde windows 7 kullanan birine yardım ediyorlar. :slight_smile:

3 Beğeni

Şaşırılacak bir şey yok. Burası özgürlükçü bir forum. Herkes istediğini yapmakta, kullanmakta özgür. Mesela ben bazen Deepin kullanıyorum. Bazen de Pardus.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.