Eski dosyalara ulaşma

Bir şekilde linux kurmayı tercih ettim ve tertemiz sikintisiz bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim
Ama kurulum esnasında tüm diski kullan seçeneği seçtim ve tüm disk formatlanmış oldu.Eski işlerim sistemim windows ta c ve d bölümlerim den d diski yedeklerim di fakat pardus ta boyle bir ayrım yok ve tüm dosyalarım haliyle silinmiş durumda dosyalar kısmında değişik isimlerde klasörler bulunmakta herneyse. .
Pardus ta eski dosyalarıma ulaşma ihtimalim var mıdır?

Linkteki dosyayı inceleyiniz, Testdisk ile kurtarabilirsiniz;

1 Beğeni

Pdf teki adımları uyguladım işe yarıyor fakat bende bir sonuç alamadım zaten sistemde olan dosyaları göstermekte ama yine de cevabınız için teşekkür ederim

Seçimlerinizden kaynaklı olabilir, birleştirilmiş, biçimlendirilmiş hatta tekrar tekrar biçimlendirilmiş 1tblık diskten verilerin tamamını kurtarmıştım. Tekrar denemenizi tavsiye ederim.

Dediğiniz gibi tekrar denedim ve evet haklıymışşsınız ilk denediğimde verileri analiz etmeden quit yapmışım.
Şuan verileri analiz etmesini bekledim %100 oldu ve karşıma bu ekran geldi yukarı aşşağı yön tuşları ile hareket edebiliyorum fakat hangisini seçmem lazım veya seçimimin bir önemi yok mu?Ekran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC_2019-07-25_00-37-42

Herhangi bir bölüm seçip devam ettiğinizde nasıl bir ekran geliyor?

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.