Giriş ekranı tasarım yarışması paylaşımları

“bu ankete oy vererek katkı sağlamanızı isteriz” ifadesiyle bir muğlaklık söz konusuydu, gönderi düzenlenerek söylediğiniz cümle eklenmiş, ortada bir “oylama” değil “anket” olduğu netleşmiştir, iyi olmuştur.

Çok güzel olmuş elinize sağlık.

2 Beğeni

Anket neticesinde, Buğulu tasarımıyla katılan arkadaşı ve diğer tüm katılımcıları tebrik ediyorum. Pardus ekibinin kendi değerlendirmesi neticesinde seçilecek olan tasarım şimdiden vatana millete hayırlı olsun.

5 Beğeni

Buğulu tasarımıyla ankete katılan ve birinci olan arkadaşımızı tebrik ediyorum. Anketi düzenleyen PARDUS ekibine kullanıcıları da projeye dahil ettikleri için kutluyorum, yalnız yarışmada dereceye giremeyen projelerinde projenin geliştirilmesinde göz önüne alınmasını dilerim. Başarılar.:+1::dua etmek:

4 Beğeni

Yarışmaya katılan ve yarışmacıların tasarımları için oy kullanarak katkıda bulunan tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum. Buğulu tasarımını yapan kardeşimi de ayrıca tebrik ediyorum.

Ülkemin milli işletim sisteminin herhangi bir kısmının yapımı için düzenelenen bir yarışmada ismimin geçmesi benim açımdan gerçekten çok anlamlı. Herkes için de öyle olduğunu düşünüyorum.

Bu gerçekten farklı bir yarışma, çünkü her durumda ülkemiz ve hepimiz kazanacağız. Böyle bir durum başka yarışmalarda karşımıza çıkmıyor gerçekten.

Merak ettiğim bir hususu da burada belirtmek istiyorum. Pardus’un sonraki sürümünü yine XFCE ve DDE ortam seçenekleri ile mi göreceğiz? Seçilecek tasarım iki masaüstü ortamında da kullanılacak mı acaba?

3 Beğeni

Sanırım her ikisi içinde varsayılan giriş ekranı olacak çokta hoş olacağını düşünmüyorum. Buğulu pardusa çok yakışacak

4 Beğeni

tasarımların her biri birbirinden güzel olmuş arkadaşlar. ellerinize sağlık. lacrimosa arkadaşın tasarımı daha hoşuma gitti.

tasarımı geçtim de. pardusun artık olgunlaşması gerektiğini düşünüyorum. normal bir ev kullanıcısının kullanımına da hitap etmeli. bazı özelliklerin artık standart olarak yüklenmesi gerekiyor. mesela samba.

3 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.