İnternet Log Takip

Merhaba,

Şirketimizde Pardusa göç etmek kararı alındı ama bir sorun oluştu yönetim tüm pclerdeki internet loglarını tek ekranda görüp kontrol etmek istiyor bunuda ücretsiz yapmak istiyor, sorun şu;

1- Aynı ağda olan pclerin internet loglarını tek bir yerde toplanabilirmi,
2- Bu logları istenildiğinde oto mail gönderilebilirmi,
3- Diğer pclere sınırlı kullanıcı olabilirmi (ayrıntılı)

Değerli çözümlerinizi beklerim.

1 Beğeni

Merhaba ben bir ev kullanıcısıyım. İnternet kafelerde kullanılan yazılımlar gibi bir uygulama istediğinizi varsaydım. Buna göre forumumuzda önceden şunlar konuşulmuş:

Cafe Kontrol Programına İhtiyacım var - kaan tarafından #2

Bilgisayar Laboratuvarı

Bir de kurumsal uygulamaları kontrollü yönetmek için Tübitak ULAKBİM tarafından geliştirilen liderAhenk yazılımı vardı. Ona da bir bakınız.

Sorununuz çözüldüyse lütfen bu iletiyi çözüldü olarak işaretleyiniz.

Lider ahenk yada havelsan liman ile bu süreçleri yönetebilirsiniz ama ayarlaması ve aktif etmesi çok kolay süreçler değil. Web filtresi içinde ahtapot kullanılabilir. Bu süreçlerle ilgili Tübitak dan yada çözüm ortaklarından yardım almanız gerebilir.

Ben bu sorunu hala çözemedim bir kaç uygulama denedim ama hiç birinde çözüm olmadı

Yapmak istediğim şirketteki diğer pclerde pardus var ben bunların gün içinde hangi sitelerde geçdiğini görmek istiyorum bunun için bir uygulamaya ihtiyacım var yardımcı olmanızı rica ederim.

1 Beğeni

Hayırlı akşamlar @yasinacar Yasin ACAR Bey,

sorunuzu ya da talebinizi şuraya kullanıcı girişi yaparak iletebilirsiniz.

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.