"PARDUS UYUMLUDUR" logosu

Piyasada satışı yapılan donanımlara ve bilgisayarlara şayet Linux sürücüsü varsa yani Pardus yüklü bir sistemde sorunsuz kullanilabiliyorsa kutu üzerinde “PARDUS UYUMLUDUR” etiketi yapıştırılsa nasıl olur? Bunu Teknosa, MediaMarkt gibi magazalarla anlasarak yapmak zor olmaz sanırım. Hem de her yerde bu logoyu goren tüketiciler üzerinde farkındalık oluşturulmuş olur.

12 Beğeni

Mahmut Bey harika bir düşünce fakat bunun (Pardus ekibinin tanıtım ve reklamlarıyla ilgilenen bir bölüm olması gerek diye düşünerek) tanıtım ve raklam bölümünün ilgilenmesi gereken veya düşünmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum. Keşke elimizden gelse de bizler bir şeyler yapabilsek.

3 Beğeni

Çok güzel olur. Bilgisayar alırken büyük kolaylık yaşarız. Alacağımız bilgisayarın Pardus uyumlu olup olmadığını kendimizin kontrol etmesindense böyle bir etiketleme ile kolayca öğrenebilmemiz çok iyi olurdu.

Umarım bu konuda yetkisi olan birileri bu öneriyi görür ve bu öneri aklına yatar.

Bu konu son cevaptan 15 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.