Yerli tarayicimiz Yaani ye e-posta ve navigasyon ekleniyor

Yaani’ye e-posta ve navigasyon geliyor!

Turkcell’in arama motoru Yaani, iki önemli yeniliği daha kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Güvenli ve yerli e-posta hizmeti ile en güncel harita verileriyle donatılmış navigasyon özellikleri çok yakında Yaani’de olacak.

Yaani’ye e-posta ve navigasyon geliyor!

Dijital operatör Turkcell tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin arama motoru Yaani ile Türkiye yepyeni bir yerli e-posta hizmetine kavuşuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre günde 3 milyondan fazla aramanın gerçekleştirildiği Yaani, şimdi de kullanıcılarını e-posta ve en son teknolojilerle donatılmış navigasyon uygulamalarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Müşterilerinin 1440 dakikasının her anında onların yanında olma stratejisi ile dijital servisler sunan Turkcell, Türkiye’de geliştirilen Yaani E-posta ve Yaani Navigasyon servisleri sayesinde çok önemli bir ihtiyaca daha cevap verecek.

“AMACIMIZ, KULLANICILARIN HER ANINA DEĞER KATMAK"

Dijital Operatör vizyonu ve 1440 stratejisi ile kullanıcılarının her anına değer katmak için çalıştıklarını belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Bu amaç doğrultusunda hayata geçirdiğimiz dijital ürün ve servislerimiz sadece Türkiye’de değil dünyada da çok büyük ilgi görüyor. Biz müşterilerimiz için gerçekten fark yaratan, yepyeni özellikleri ile rakipleri arasından sıyrılan, üstün bir kullanıcı deneyimi vaat eden servisler geliştiriyoruz. Yaani ile de bunu yaptık. Müşterilerimizin de teveccühü ile bir yıl gibi kısa sürede 8 milyon indirme sayısına ulaştık. Şimdi Türkiye’nin arama motoruna e-posta ve navigasyon özelliklerini ekliyoruz. Burada da fark yaratacağımıza eminim” dedi.

Trafik yoğunluğu entegrasyonu ile sürücülere zaman kazandıracak
Yaani’ye yeni eklenecek olan e-posta ve navigasyon servislerinin verileri Turkcell veri merkezlerinde saklanacak. Müşteri deneyimini ön planda tutarak kolay kullanım sunacak olan Yaani E-posta servisi Turkcell servisleri ile bütünleşik çalışacak. Bireysel kullanıma ek olarak, Kurumlar için de hizmet sağlayacağız.

HIZLI GİRİŞ TEKNOLOJİSİ İLE GİRİŞ YAPILABİLECEK

Ayrıca, kullanıcılar dilerlerse Hızlı Giriş teknolojisi ile giriş yapabilecekler. En güncel harita verileriyle donatılmış son teknolojilerin kullanıldığı Yaani Navigasyon servisi ise kullanıcılarına en doğru ve güncel adresi gösterecek, trafik yoğunluğu entegrasyonu ile sürücülere zaman kazandıracak. Hem mobil uygulama hem de web’ten ulaşılabilen Yaani, iOS ve Android marketlerden indirilebiliyor.

6 Beğeni

Normal şartlarda yerli olduğu için severek kullanacağım bir uygulama iken, Turkcell kullanıcısı olduğum için telefonuma güncelleme adı altında Turkcell yaani dergilik bip gibi uygulamaları kurmasından ötürü gıcık oldum ve kullanmama kararı aldım. Ki güncelleme detaylarına baktığımda ne yazık ki güncelleme içeriği yazılmamıştı. Sadece operatör destekli güncelleme gibi bir başlık vardı. insanlara sistem güncellemesi adı altında dayatılarak kandırarak başlanan hiçbir proje başarıya ulaşamamıştır ulaşamayacaktırda.

bip,yaani,dijital operatör,lifebox,paycell,upcall,fizy,tv+ hepsi yerli uygulama ve hepsini severek kullaniyorum, play store da her guncellemede guncelleme icerikleri ayrintili olarak veriliyor, bip 64 ulkede kullaniliyor ve butun veriler turkiyede toplaniyor,sonuna kadar yerli uygulamalari destekliyorum

1 Beğeni

haritalarda Filistin’i aradım bulamadı, google ve yandex de çıkmasa anlarım ama yaani de olmaması beni üzdü

aynen yok,insallah yaptiklari navigasyonda boyle bir hata yapmazlar

Android telefonda malesef yeterli verimi veremeyen bir arama motoru, yaygın arama motoru gibi sonuç veremiyor. Geri bildirimde de bulundum, ama beklediğim seviyeye gelemedi. En azından bilinen web sayfalarını rahat kullanım imkanı sunsa kabulüm. Geliştirilmesi için ümit besliyorum.

Yani linux versiyonu çıkması halinde pardusta yaniyi kullanmak güzel olurdu.

2 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.