Pardus Mağaza ( ~beta sürümü yayınlandı)

Sonunda mağaza için biraz vakit bulabildim, o da hafta sonu :stuck_out_tongue: :sweat_smile:
Karşınızda Yeni delegate tasarımı

Yeni versiyona hazırlık.

Düzgün yorum yapan herkese teşekkürler.

Saygılarımla.

11 Beğeni

Elinize sağlık Yunus Emre hocam. Gayet güzevl olmuş.

2 Beğeni

Yunusemre hocam upgrade sabırsızlıkla bekliyoruz, bu günceleme cok güzel olmuş. Beni pardus de en cok sevindiren gelişme Pardus Mağazanı gelişmesidir, böylelikle son kullanıcıya bir adım daha yaklaşması ve pardus’un herkesce kullanılması.

3 Beğeni

@Yunusemre bey, efektlerde 30 kare ustune cikamiyor musunuz? Efektler sanki pc grafik gucu dusukmus izlenimi veriyor.

Videodan kaynaklı malesef. Uygulama ile ilgili değil.

1 Beğeni

Harika olmuş elinize sağlık koyu renk sevmeyenler için tema ayarı seçeneği de olursa şahane olur isteyen açık renk mağaza kullanır isteyen koyu renk

1 Beğeni

Burdaki her dönütü değerlendirmeye çalışacağız, kalıcı olması için githubda issue açarsanız hem kaynak koda ismen katkınız olmuş olur hem de kaybolmaz.
Teşekkürler.

1 Beğeni

Pardus mağazaya scratch 2 yi ekleyebilirmisiniz

3 Beğeni

Gitgub işlerini hiç bilmiyorum ama öğrenmeye çalışacağım geri dönütlerimizi değerlendirmeye aldığınız için teşekkür ederim.

Tam gaz devam …

8 Beğeni

Üyelik sistemi mi geliyor? :heart_eyes:
Otomatik kurulacak paket listesi özelliği olabilir mi acaba? :upside_down_face::grin:
Pardus Mağaza’da oturum açınca önceden hazırladığımız listedeki yazılımları tek tıkla kurma komutu verebilelim.

4 Beğeni

Yüreginize, gözünüze, aklınıza sağlık bu işe emek veren herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum Allah yolunuzu acık etsin iyi ki varsınız. Yeni yılınızı tebrik ederim.

2 Beğeni

Play store mantığına dönebilir ve bu muhteşem bir şey olur. Herkes yaptığı temaları oyunları programları paylaşabilir. Hatta büyük şirketlerin bile bu işe girişmeleri mümkün olabilir. Buda Pardus’a bir gelir kaynağı olabilir.

1 Beğeni

Yeni detaylar tasarımı ve, oylama sistemi …

(Henüz bitmedi)

Durmak yok …

8 Beğeni

Her gün yeni bir geliştirme …

Canlı takip ve test için GitHub - yunusem/pardus-store: Pardus Application Store

Şu gavurlara nasıl uygulama mağazası yazılırmış Pardus topluluğu olarak gösterelim …

10 Beğeni

Allah nazarlardan korusun böyle giderse linux ailesinde (distrolarında) bana göre PARDUS ilk sıraları görüyorum, Yunus emre hoacam harika işler yapıyosunuz. Şahen bunu görünce mutluktan havaya uctum. Kolay glesin.:star_struck:

5 Beğeni

Yapınca yapıyoruz sıfırdan işletim sistemi bile yazacağız deseler inanırım. Emeği geçenlerin eline sağlık

3 Beğeni

Çok hoş gerçekten. “Malumat” kısmı ayrıca hoşuma gitti :smiley:

6 Beğeni

Hocam hazır geliştiriyorken şu nouveau olayına da bir çare bulun yeni sürümde. Malum Nvidia ekran kartı sürücüsünü kırk takla atsak da kuramıyoruz. Nouveau yı blacklist’e alınca çözünürlük yarıya düşüyor, koşan Pardus animasyonu ortadan kalkıyor. Emektar bilgisayarda nouveau çakışması yüzünden mağazayı kullanamıyorum. Bu yeni özellikler gelir de yine kullanamazsam üzülürüm cidden.

İyi çalışmalar.

4 Beğeni

Bu sayfanın bizleri heyecanlandıran efsunlu bir yanı var :slight_smile:

1 Beğeni